Showbiz

Vjosa Berisha- Gruaja që nuk i dorëzohet kancerit dhe shfaqet motivuese për jetën

23:51 / E Mërkurë, 13 Tetor 2021 / AD

Producentja e njohur Vjosa Berisha, në muajin mars është diagnostikuar me sëmundjen e kancerit.

Ajo është duke u treguar e fortë dhe mjaftë motivuese për të gjithë ata që kanë të njëjtën sëmundje, shkruan Qka Ka Tre.

Minuta më parë ndau një imazh nga ‘PriFest’, paraqitja e së cilës u komentua shumë, duke u shfaqur unike në këtë organizim.

Ajo në mbishkrim të këtij imazhi shkroi: Buzëqeshje e madhe ❤️🤩, duke pozuar me mjaftë pozitivitet.

Me aktivitetin e saj të palodhshëm, Vjosa tregon që nuk i dorëzohet sëmundjes duke u shfaqur aktive edhe në profesionin e saj./Qka Ka Tre/