Maqedoni

Visar Ganiu viziton Dyqanxhikun e Seravën (FOTO)

Shkup, 14 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Çairit Visar Ganiu ka vizituar lagjet e Seravë dhe Dyqanxhik. Ganiu me këtë rast ka shkruar; Seravën dhe Dyqanxhikun dy lagjet tona të mrekullueshme i vizituam sot. Dyert për ne ishin gjithkund të hapura e buzëqeshjet nëpër fytyrat e njerëzve…

The post Visar Ganiu viziton Dyqanxhikun e Seravën (FOTO) appeared first on Agjencia Qka Ka Tre.