Shqiperi

VIDEO/ PD: Meta u shfaq sot si bashkëorganizatori i sulmit të Berishës kundër selisë blu. Merrte informacion dhe jepte direktiva

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e presidentit Ilir Meta, të cilin e quan organizator të sulmit që sipas tyre bëri Berisha në protestën e 8 janarit. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale PD thekson se Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ia dolën. REAGIMI […]