Maqedoni

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse

Shkup, 13 tetor – Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin zgjedhjet, dhe sipas tij, me këtë e humbin çdo kredibilitet moral për të…

The post Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse appeared first on Agjencia Qka Ka Tre.