Shqiperi

“Pse paragjykon ata që i kanë partnerët më të vegjël?”/ Donaldi nuk mund ta lërë të qetë, i referohet sërish Bora Zemanit në emision

Mbrëmjen e së premtes është transmetuar puntata e tretë e emisionit “Më lër të flas” e binjakëve Donald dhe Romeo Veshaj. E ftuar në emisionin e mbrëmshëm ka qenë modelja me famë ndërkomëbëtare Adrola Dushi. Në pjesën e lojës që organizohet me çdo të ftuar, binjakët kishin zgjedhur të organizonin lojën “T’i gjejmë burrë Adrolës”, […]