Shqiperi

Omicron, Manastirliu pret homologun kosovar: Forcojmë survejancën ndërkufitare, bashkëpunim për unifikimin e protokolleve re, bashkëpunim për unifikimin e protokolleve dhe stafet mjekësore

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka pritur ditën e sotme Ministrin e Shëndetësisë së Republikës së Kosovës, Rifat Latifi, në kuadër të forcimit të bashkëpunimit në fushën e shëndetit publik, të shkëmbimit të stafeve mjekësore dhe trajtimit të patundshmërisë, me synim rritjen e cilësisë së shërbimit shëndetësor në të dy anët e […]