Maqedoni

Moti nesër me diell, i ftohtë dhe me erë

Shkup, 14 janar – Moti nesër në vend do të jetë me diell, i ftohtë dhe me erë. Kryesisht në pjesët veriore do të ketë vranësira të vogla deri në mesatare. Përgjatë Vardarit do të fryjë erë e fortë e përkohshme veriperëndimore deri veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval…

The post Moti nesër me diell, i ftohtë dhe me erë appeared first on Agjencia Qka Ka Tre..