Lajme

Kur Haaland merr topin është bullduzer i vërtetë, nuk ndalet as nga tre mbrojtës dhe goli është i sigurtë

Borussia Dortmund e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Freiburg në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Bundesligë. Ishte Erling Haaland i cili realizoi në minutën 45+1 dhe e bëri me stil. VIDEO  

The post Kur Haaland merr topin është bullduzer i vërtetë, nuk ndalet as nga tre mbrojtës dhe goli është i sigurtë appeared first on qkakatre.com.