Shqiperi

Jo vetëm Rama e Meta, Garda e Republikës do të mbrojë edhe Veliajn e Celibashin (Lista e plotë e personaliteteve)

TIRANË Këshilli i Ministrave, në mbledhjen e zhvilluar këtë të mërkurë, ka vendosur të zgjerojë listën e personaliteteve dhe objekteve, që do të ruhen dhe mbrohen nga Garda e Republikës. Sipas këtij vendimi, që mban firmën e zv.kryeministrit Arben Ahmetaj, nga Garda nuk do të ruhen vetëm kryeministri, presidenti, apo kreu i partisë më të […]

The post Jo vetëm Rama e Meta, Garda e Republikës do të mbrojë edhe Veliajn e Celibashin (Lista e plotë e personaliteteve) appeared first on QkaKaTre.com – News24.