Sport

Godet Lille, transferon Zhegrovën!

Lille ka blerë sulmuesin Edon Zhegrova nga Basel, pasi shiti te Fiorentina Jonathan Ikone për 14 milionë euro. Francezët janë bindur nga cilësitë e sulmuesit të Kosovës dhe në arkat e klubit zviceran nuk kanë shkuar pak, por 7 milionë euro. Zhegrova ka nënshkruar një kontratë afatgjatë me Lille. Ajo do të jetë e vlefshme […]