Showbiz

Arbana Xharra në Kosovë ushtare e të vërtetes, në Amerikë miss

La pas jetën dhe aktivitetin në Kosovë për të krijuar një jetë të re në tokën e premtuar, në SHBA.

Gazetarja hulumtuese Arbana Xharra, me karrierë të gjatë e të bujshme ne fushën e gazetarisë investigative, duket se po ndihet rehat përtej oqeanit, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse në pamje të parë dhe gjykuar nga puna e saj nuk duket të jetë “çika e pozave”, Arbana Xharres i pëlqen mjaftë të fotografohet, madje si modele.

Arbana në Kosovë u tregua e zgjuar, e nga Amerika po tregon anën e saj të bukur.

The post Arbana Xharra në Kosovë ushtare e të vërtetes, në Amerikë miss appeared first on QkaKaTre.com.