Shqiperi

Aksident në Fier/ “Benzi” përplas motorin, një i plagosur (Video)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Mbrostar ku shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Autori është shoqëruar në komisariat dhe […]

The post Aksident në Fier/ “Benzi” përplas motorin, një i plagosur (Video) appeared first on QkaKaTre.com – News24.