Estrada

Rita Ora na njofton me të dashurin e ri

Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë. Krahas sukseseve të saj, ajo shpesh është përfolur edhe për jetën private.

Madje në dashuri siç duket nuk po ka fat si në muzikë.

Gjithsesi Rita së fundmi ka nisur një aventurë të re dashurie me rokerin Andrew Watt.

Këngëtarja kosovare me famë botërore së fundmi është shfaqur në krahët e tij, në një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram ajo shihet në krahët e të dashurit të saj të ri.