Estrada

Luana e uron Shën Valentinin më e ‘zjarrtë’ se kurrë!

Mbrëmja e Shën Valentinit duket se ka qenë përvëluese për moderatoren Luana Vjollca, ose të paktën kështu kuptohet nga foto e saj në rrjete sociale.

E veshur me një fustan të kuq mëndafshi, i cili e tregonte super seksi. Me një gotë verë e kthyer duke parë oxhakun kjo ka qenë mënyra sensuale dhe romantike që Luana ka zgjedhur për të uruar festën e të dashuruarve./Gazeta Express/