Estrada

Liani në gjurmët e Vesës dhe Big Bastës, shikoni çfarë bën!

Duket se vogëlushi i çiftit të këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta do të ecë në gjurmët e tyre.

Ka qenë Vesa, e  cila ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën Liani shfaqet pranë pianos duke shtypur tastet.

Prej pak kohësh ata janë zhvendosur në Zelandën e Re dhe vazhdojnë të jenë të angazhuar në muzikë, pasi në videon e publikuar nga Vesa,  duket se janë në një studio muzikore./Gazeta Express/