Estrada

Kush ja dhuroi Kejvinës këto trëndafila?

Velina e emisionit ”Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon një tufë të madhe me trëndafila të kuq me shkronjën “K” në to.

Nuk dihet cili admirues sekret i ka bërë Kejvinës këtë dhuratë të bukur, megjithatë duket se ajo e ka pëlqyer shumë dhe nuk ka hezituar ta publikojë në rrjete sociale./Gazeta Express/