Estrada

Kështu reagon Oriola Marashi kur i dashuri del me shokët!

Është padyshim modelja më seksi që bën të flasë për të në çdo dalje të saj në rrjete sociale.

Këtë herë bukuroshja Oriola Marashi ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë e shtrirë në tokë dhe me të brendshme.

Megjithatë ajo që ka bërë më tepër përshtypje ka qenë dixhitura e vendosur poshtë fotos: “Kur ai të thotë: Shpirt do dal me çunat sot,”-përfundon Oriola duke lënë të kuptohet që ka një njeri special në jetën e saj.

Por këtë foto bukuroshja e ka postuar mbrëmjen që lamë pas, por këtë mëngjes duket se është penduar dhe e ka hequr nga rrjetet sociale./Gazeta Express/